Firmowe spotkanie świąteczne z grą White Elephant

Chcesz zorganizować grudniowe spotkanie dla zespołu, ale zależy Ci na nieformalnym klimacie? Ma być luźno, wesoło i wyjątkowo? Stworzyliśmy koncept, który idealnie odpowiada na te potrzeby. Zimowy program: zabawa White Elephant & degustacja nalewek. Brzmi interesująco? Przeczytaj, jak przebiega takie spotkanie.

Spis treści

Na czym polega gra White Elephant?

Świąteczna gra White Elephant, to zabawa polegająca na wymianie drobnych prezentów w grupie osób w czasie okołoświątecznym. Zabawa White Elephant jest popularna w wielu krajach i często jest organizowana na spotkaniach świątecznych w pracy lub w gronie przyjaciół. Celem gry White Elephant jest przede wszystkim zabawa. Prezenty często są wybierane z poczuciem humoru i bywają nietypowe, co sprawia, że event ma wyjątkowo humorystyczny charakter.

Jakie są zasady gry White Elephant?

Zasady zabawy są dość proste, ale dobrze jest aby grę prowadził doświadczony animator, co pozwoli nadać jej dynamiki i zmaksymalizować zabawowy charakter. A oto zasady White Elephant:

Zestawienie prezentów:
Każda osoba, która bierze udział w grze, przynosi ze sobą zapakowany prezent. Może to być nowy przedmiot lub używany, ale w dobrym stanie. W programie stworzonym przez hula events prezenty dostarcza agencja eventowa, więc nie musisz już niczego więcej załatwiać. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz poprosić pracowników o przyniesienie dodatkowych prezentów, co pozwoli na przeprowadzenie dwóch tur gry.

Losowanie numerów:
Każdy uczestnik losuje numer od 1 do n, gdzie n to liczba osób. Numer oznacza, w jakiej kolejności osoby odbierają prezenty.

Rozpoczęcie gry:
Osoba z numerem 1 wybiera i otwiera dowolny prezent ze stosu prezentów. Potem prezentuje grupie, co znajdowało się w paczce. Kolejne osoby mają opcję otworzenia nowego prezentu lub “ukradnięcia” prezentu już otwartego przez inną osobę.

“Kradzieże” prezentów:
Jeśli ktoś decyduje się ukraść prezent od innej osoby, ta osoba może wybrać nowy prezent lub ukraść prezent od kogoś innego. Istnieje zwykle limit określony wcześniej, ile razy jeden prezent może być “ukradziony”, na przykład trzy razy.

Zakończenie gry:
Gra kończy się, gdy każda osoba ma już prezent. Ostatnia osoba, która otwiera prezent, nie ma możliwości go ukraść, ponieważ nie ma już innych uczestników, od których mógłby go ukraść.

Dlaczego warto zorganizować gwiazdkowe spotkanie firmowe z hula events?

Od lat organizujemy spotkania firmowe, więc mamy sprawdzoną bazę programów i prowadzących. Warto zorganizować świąteczne spotkanie firmowe z hula ze względu na:

Profesjonalizm:
10 lat doświadczenia w przygotowywaniu i realizacji wydarzeń korporacyjnych robi swoje – gwarantujemy, że będzie pro!

Dbałość o detale:
Zadbamy o każdy detal, aby spotkanie było udane – zgodne z oczekiwaniami i ustaleniami.

Kreatywność:
Zabawa White Elephant jest totalnie nietuzinkowa, co sprawi, że pracownicy będą o niej opowiadać jeszcze długo, długo po spotkaniu.

Spersonalizowane podejście:
Chcesz spersonalizowanych rozwiązań, np. specyficznych prezentów? Takich, które będą idealnie dopasowane do specyfiki Twojej firmy i oczekiwań uczestników? Nie ma sprawy, zrobimy to.

Zarządzanie logistyką:
Organizacja wydarzenia firmowego wymaga dużo pracy logistycznej, takiej jak znalezienie odpowiedniej lokalizacji, ustalenie menu, koordynacja działań różnych dostawców, co w okresie “zamykania” roku może być dla Ciebie problematyczne. Zajmiemy się tym wszystkim, pozwalając Tobie i Twoim gościom skoncentrować się na korzystaniu z wydarzenia.

Kreowanie atmosfery:
Świąteczne spotkania firmowe powinny mieć wyjątkową atmosferę. Potrafimy stworzyć magiczną i przyjemną atmosferę, która sprawi, że Twoi pracownicy poczują się wyjątkowo i docenieni.

Zwiększenie zaangażowania pracowników:
Dobrej jakości wydarzenie firmowe może zwiększyć zaangażowanie pracowników, co może przyczynić się do poprawy atmosfery w pracy i większej lojalności wobec firmy.

Pamiętaj, że zorganizowanie udanego spotkania firmowego wymaga czasu, energii i doświadczenia. Z pomocą profesjonalnej agencji eventowej organizującej wydarzenia, takiej jak hula events, możesz mieć pewność, że Twoje gwiazdkowe spotkanie firmowe będzie wyjątkowe i przyjazne dla wszystkich uczestników. Porozmawiajmy!

Czy ten post był pomocny?

5 / 5. Liczba ocen 14

Bądź pierwszym, który oceni!

Przeczytaj także

Menu