Szalone imprezy tematyczne ludzie wspominają latami!

Tematyczna impreza integracyjne to jedna z nielicznych okazji, gdy możesz zobaczyć menedżera przebranego za pilota, czy dyrektora tańczącego charlestona. Imprezy przebierane pozwalają wyzwolić w sobie wewnętrzne dziecko, puścić wodze wyobraźni i oswobodzić myśli, na co dzień skupione na obowiązkach zawodowych. Imprezy tematyczne, pełne śmiechu, luzu i dobrej zabawy, pracownicy pamiętają latami, wspominając je z sentymentem. Po udanym wieczorze pracownicy będą bardziej skłonni do wzięcia udziału w kolejnych przedsięwzięciach i aktywnościach organizowanych przez firmę.

Dlaczego imprezy wieczorne są tak ważne?

Żaden projekt czy produkt nie pojawiłby się bez ludzi, którzy stoją za jego sukcesem. Pracownicy są sercem każdej marki, dlatego warto dbać o ich więzi, dobre samopoczucie i wzajemną sympatię. Istotnym czynnikiem jest także work-life balance. Dopiero wtedy ich praca będzie naprawdę efektywna, a każdy dzień, spędzony w miejscu pracy, prawdziwą przyjemnością. Zaletą imprez wieczornych jest fakt, że są organizowane poza godzinami i zazwyczaj poza miejscem pracy, a co za tym idzie – pozwalają zapomnieć o codziennych obowiązkach. To dobra okazja, by lepiej poznać współpracowników na stopie prywatnej, a nie jedynie w kontekście zawodowych zobowiązań. Tak tworzą się doświadczenia i przyjaźnie, które trwają latami. Dzięki działaniom integracyjnym powstaje spójny i zżyty team – niezwykle efektywny i skuteczny w swoich działaniach.

Organizacja imprez tematycznych
Imprezy tematyczne Kraków
Imprezy przebierane

Kiedy przebierane imprezy integracyjne mają sens?

Większość dojrzałych ludzi lubi, a nawet potrzebuje, czasami wejść w skórę niesfornego, pomysłowego studenta w trakcie Juwenaliów. Firmowa impreza integracyjna stwarza pod tym względem ogromne pole do popisu. Z pewnością zależy Ci, by dostarczyć zespołowi niezapomnianych wrażeń i wspomnień, a ludzie w Twoim zespole czuli się ze sobą swobodnie. Impreza przebierana to moment, w którym, paradoksalnie, spadają maski. Po całych dniach spędzonych na spotkaniach, szkoleniach i pertraktacjach w końcu mogą być tym, kim zechcą.

Czy jednak w każdej firmie impreza przebierana będzie dobrym pomysłem? Niekoniecznie. Jeśli zespół przechodzi kryzys, firma jest w trakcie trudnej zmiany organizacyjnej, a fala niezadowolenia rozchodzi się coraz szerzej, to bezpieczniej będzie zorganizować klasyczny event, niewymagający od pracowników zaangażowania, o które w takich okolicznościach może być bardzo trudno.

Jakie tematy na imprezy integracyjne w Krakowie cieszą się obecnie największą popularnością?

Kraków nie odbiega szczególnie od reszty Polski pod kątem najczęściej wybieranej tematyki eventów. Popularne są imprezy integracyjne w klimacie eleganckich lat 20., czyli Wielki Gatsby party z dekoracjami z piór, złotymi dodatkami, strojnymi sukniami, czy też w eventy w stylu retro – cekiny, mocny makijaż, kręcone włosy, dzwony i piosenki ABBY. Podczas tematycznych imprez integracyjnych często wykorzystuje się także motywy: 80’s,  90’s, black&white, fluo, piracki a rzadziej kubański, hipisowski czy motyw podróży. Patrząc bardziej regionalnie, od czasu do czasu pojawiają się wątki rycerskie i baśniowe, np. zaczerpnięte z krakowskich legend, związane ze średniowiecznym Krakowem. Grupy zagraniczne, odwiedzające Kraków, często korzystają z formuły gry miejskiej „Smoczy Skarb”, połączonej tematycznie z wieczorną imprezą integracyjną w klimatycznych, ceglanych piwnicach krakowskich restauracji.

Hula wieczorne imprezy integracyjne dla firm – przykładowe realizacje

Do tej pory zrealizowaliśmy kilkaset tematycznych imprez integracyjnych, jednak szczególnie dumni jesteśmy z kilku wyjątkowych hula realizacji. Jedną z nich jest event, który odbył się w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Chcieliśmy, by tego dnia goście na przyjęciu poczuli się jak pasażerowie luksusowych linii lotniczych w czasie międzykontynentalnego rejsu – co z resztą nam się udało! Wejście z biletem lotniczym przez recepcję z punktem check-in, symulatory lotu, finger foods z czterech stron świata, asystujące urocze stewardessy i przystojni piloci.

W hula events uwielbiamy także imprezy integracyjne pełne energetycznego tańca, muzyki, kolorów i piór, dlatego chętnie podejmujemy się przygotowania spotkań tematycznych w klimacie brazylijskim czy kubańskim. W jedną noc możesz przenieść się do światowych stolic tanecznego Rio de Janeiro czy też do pachnącej dymem Hawany.

Istotne dla nas, widowiskowe dekoracje świetnie widać na imprezach w temacie fluo. Autorski koncept hula events – fluo party szczególnie polecamy fanom muzyki elektronicznej i klimatów madmaxowych. Półmrok na sali, rozświetlany przez fluorescencyjne smugi światła i malunki, powstające na ciałach zaproszonych gości, wykonane specjalnymi farbami, święcącymi w świetle UV to detale, które zapadają w pamięć i tworzą ‘must have experience’.

Imprezy tematyczne - organizacja
Imprezy wieczorne dla firm
Imprezy wieczorne Kraków

Organizacja imprez integracyjnych tylko z profesjonalnym partnerem eventowym

Tematyczne imprezy integracyjne charakteryzują się prawdziwą eksplozją doświadczeń. To nie tylko stroje, ale przede wszystkim detale – tematyczne jedzenie, wielko- i małogabarytowe dekoracje, personalizowane drinki, klimatyczna muzyka i dodatkowe atrakcje, które odpowiadają motywowi przewodniemu imprezy. Dopiero wszystkie, idealnie skomponowane elementy razem tworzą niezapomniany klimat. Warto więc zadbać o to, aby event był dopracowany w każdym calu i jego przygotowanie zlecić profesjonalistom (zadzwoń do hula zespołu do zadań specjalnych).

Wzniesiemy się na wyżyny kreatywności, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Za nami stoi wiedza, doświadczenie oraz bogate portfolio realizacji. Przy nas możesz odpocząć i być pewnym efektu końcowego. Zawsze dbamy o przyjazną atmosferę współpracy i bezpieczeństwo naszych gości, dzięki czemu zyskujesz poczucie komfortu, nawet przy realizacji najtrudniejszego wyzwania.

Menu