Jedyny taki away day

Zależy Ci, aby zorganizować najlepszy w historii wyjazd integracyjny dla swojego zespołu? W takim razie przemyśl preferencje grupy docelowej – gdzie już była, co lubi robić, czym możesz ją pozytywnie zaskoczyć. Możesz postawić na sprawdzone klasyki typu wyjazd na narty lub sięgnąć po świeże idee, organizując away day w Suntago – największym polskim parku wodnym.
Ostateczna koncepcja zależy przede wszystkim od budżetu, wielkości grupy i Twojej odwagi w kreowaniu nowych rozwiązań. Jeśli chcesz skorzystać z usług sprawdzonego partnera, jesteśmy do dyspozycji. A tymczasem poniżej pigułka wiedzy, na czym polega organizacja away daya (jednodniowa integracja).

Pomysły na jednodniowy wyjazd integracyjny

Udany away day powinien składać się w minimalnym stopniu z transferów. Najlepiej, aby grupa wkrótce po zbiórce mogła rozpocząć aktywność integracyjną. Długie przejazdy sprzyjają znużeniu i pijaństwu, co nie pomaga w przeprowadzeniu efektywnej i wartościowej dla uczestników integracji.

Warto zadbać o inkluzywność podejmowanych aktywności. Każdy z uczestników powinien w tym dniu móc czuć się swobodnie i komfortowo. Czasy obowiązkowego, grupowego wspinania się na wieżę ze skrzynek po piwnie minęły bezpowrotnie (a przynajmniej mamy taką nadzieję). Wybierz aktywności, które będą miały inteligentny, relaksujący, angażujący charakter i które umożliwią uczestnikom away daya wykazanie się zróżnicowanymi talentami. Jedną z takich możliwości jest gra terenowa lub gra miejska. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj: Gry integracyjne Kraków: terenowe, miejskie, dla firm | Agencja eventowa Hula Events

Away day możesz zorganizować zarówno w mieście, w którym pracuje Twój zespół (zero transferów = oszczędność czasu i pieniędzy), jak i wyjazdowo (eksplorujemy). Jednak ze względów wspomnianych powyżej rekomendujemy, aby transfery nie przekraczały sześćdziesięciu minut w jedną stronę. Warto także zająć czymś uczestników w trakcie jazdy, aby nie marnować tego czasu.

Wyjazd do podmiejskiej winnicy, nad ukryte jezioro, na grzyby do lasu czy do malowniczej wioski ma sens ze względu na aspekt poznawania nowych miejsc. Prawdopodobieństwo, że większość uczestników nie było w danym miejscu za miastem jest większe niż to, że nie znają nieoczywistej miejscówki w swoim mieście.

Jednodniowy wyjazd integracyjny
Jednodniowe integracje dla firm
Away day organizacja

Ciekawe lokalizacje na jednodniowe integracje dla firm

Podzielimy się z Tobą kilkoma miejscami, w których organizujemy udane away day’e i które rekomendują hula klienci:

Lanckorona – urocze miejsce, w którym zatrzymał się czas. Położona trzydzieści kilometrów od Krakowa wioska ma wyjątkowo relaksującą atmosferę. Spacer fotograficzny, warsztaty rękodzielnicze, joga & chill, lokalne przysmaki, zabytkowe wille i sączący się klimat młodopolskiej sztuki. Hula lubi to!

Kryspinów – tylko dwanaście kilometrów od Rynku Głównego, a zupełnie inny krajobraz. Plaże, jeziora, las, wake’i , rowerki wodne, siatkówka plażowa, grill i piwo.

Menu