Integracje online i zdalny team building

Czasy pandemii są, jakie każdy widzi, dlatego opracowaliśmy rozwiązania team buildingowe umożliwiające kontynuację wewnętrznych integracji, tyle że w zupełnie nowej formule. Na bieżąco sprawdzamy wytyczne GIS-u i dostosowujemy do nich proponowane formy eventów. Z hula ekipą masz pewność, że bezpieczeństwo będzie absolutnym priorytetem. Przez lata pracy z wymagającymi klientami korporacyjnymi, u których spotkaliśmy się z przeróżnymi politykami bezpieczeństwa, zyskaliśmy know-how, który teraz procentuje. Dlatego zawsze podkreślamy, że integracje online i inne eventy, które tworzymy, są bezpieczne, jakościowe i ekscytujące.

Pomysł na integrację online? Integracyjne warsztaty w sieci w czasie rzeczywistym

Być może wydaje Ci się, że dla pracowników, którzy spędzają większą część dnia na pracy zdalnej, warsztaty dla firm online będą przeciętnym rozwiązaniem. Jeśli tego się obawiasz, to wyobraź sobie taką sytuację:

Ktoś puka do drzwi mieszkania Beaty. Gdy ta otwiera drzwi, nikogo przed nimi nie ma, za to na wycieraczce leży zgrabnie zapakowana paczka z napisem “Otwórz mnie!”. Zaintrygowana Beata otwiera paczkę. W środku znajduje kopertę i kilka małych butelek oraz zgrabnie zapakowanych pudełeczek. Z listu dowiaduje się, że za kilkadziesiąt godzin czeka ją impreza integracyjna online, w trakcie której będzie miała okazję poznać zawartość dołączonych przysmaków. I tak kilka dni później zespół Beaty spotyka się w wirtualnej przestrzeni, żeby pod wodzą wesołego sommeliera i uroczej czekospecjalistki wspólnie raczyć się otrzymanymi wcześniej specjałami. Przy okazji w nieformalnej atmosferze uczestnicy mają okazję pożartować i rozładować napięcie, które wywołała nowa, tak zaskakująca rzeczywistość pandemiczna.

Warsztaty firmowe typu degustacja możemy przeprowadzić w opcjach: “Wino i czekolada”, „Staropolskie miody i orzechy” alboSzlachetne whisky”. Oczywiście w “normalnych” czasach prowadziliśmy je na żywo, co możemy zrobić także i teraz, ale z zachowaniem aktualnych obostrzeń sanitarnych. Jednak poważnym ograniczeniem jest liczba osób. Natomiast w przestrzeni wirtualnej, z dowozem gift boxów do domów uczestników, mamy nieograniczone możliwości.

Integracje dla firm online
Impreza integracyjna online
Organizacja integracji online

Otwórz głowę na kreatywność, czyli teatr improwizowany online

Teatr improwizowany to forma show, która łączy w sobie elementy spontaniczności, komedii i interakcji z widownią. W swojej najczystszej formie dialogi, akcja, postaci oraz historia tworzone są wspólnie przez uczestników w czasie rzeczywistym – wszystko bez wcześniej przygotowanego scenariusza. To doskonała forma interakcji pomiędzy aktorami, a uczestnikami, którzy poprzez rzucane sugestie i pomysły mogą poczuć się integralną częścią tworzonego spektaklu. To dobra okazja do pobudzenia swojej kreatywności oraz nietypowa forma rozrywki. Klasyczna wersja teatru improwizowanego może być z powodzeniem przeniesiona do formatu online.

Firmowy quiz, konkurs, rozgrywki online z humorystycznym akcentem

“Firma w Rozumie” to autorska integracja online hula events. Podczas programu następuje wiele zwrotów akcji. Uczestników czekają zabawne konkurencje konkursowe związane z historią i kulturą organizacyjną Twojej firmy. W trakcie zabawy wykorzystywane są elementy teleturniejów takich jak: “Milionerzy”, “1z10”, “Kocham Cię, Polsko!” czy “Jaka to melodia?”. Podstawowa wersja programu zakłada współpracę wszystkich pracowników na rzecz wspólnej wygranej, ale dla mniejszych zespołów możemy przygotować wersję opartą o rywalizację.

Zdalne zadania team buildingowe rozłożone w czasie

Jeśli zbyt dużym wyzwaniem byłoby zgromadzenie wszystkich pracowników w jednym czasie przed ekranami komputerów, to możesz wybrać opcję taką jak integracja zdalna, ale rozłożona w czasie. Co to znaczy? Uczestnicy realizują minizadania w zadanym terminie i zbierają np. timki,  kulki mocy, ITiki (punkty). Nad całością takiej imprezy integracyjnej online czuwa zabawny prowadzący oraz trener umiejętności interpersonalnych.

Profilaktyka w zakresie stresu, czyli warsztaty dla firm online

Wskaźnik absencji chorobowej związanej bezpośrednio i pośrednio ze stresem wynosi w Polsce prawie 40%. Postawmy sprawę jasno – stres potwornie obniża jakość życia i produktywność. Sposoby łagodzenia stresu są niby powszechnie znane, ale w praktyce niewiele osób radzi sobie z nim skutecznie. O ile dla niektórych praca zdalna jest bardzo komfortowa, o tyle dla osób, które nie mają do niej właściwych warunków i są obciążone opieką nad bliskimi, stanowi duże wyzwanie. Dlatego stworzyliśmy warsztaty online “Domowa strefa chillu”, w trakcie których pracownicy mają realną szansę przyjrzeć się swoim sposobom reagowania na stres, poznać mikro triki, które mogą stosować w każdej chwili, a także fizycznie wziąć udział w sesji jogi, relaksacji na krześle lub medytacji.

Alternatywa dla integracji online – ta na otwartym powietrzu

Jeśli pomimo wszystkich przedstawionych powyżej możliwości, nadal czujesz, że bardziej przemawia do Ciebie team building na żywo niż integracje online, a polityka Twojej organizacji umożliwia jego przeprowadzenie, to proponujemy gry terenowe. Potrafimy zorganizować je w taki sposób, aby były zgodne z zaleceniami GIS-u, a jednocześnie pozostały ekscytujące dla uczestników.

Jeśli chcesz bliżej poznać możliwości i programy, które przygotowaliśmy na obecne czasy, spotkajmy się online, np. na Zoomie. Napisz do nas: kontakt@hulaevents.pl.

Integracje online dla firm
Imprezy integracyjne online
Integracja online dla firm

Eventy online – rodzaje i możliwości

 • spotkanie świąteczne online
 • Mikołajki online – z wizytą w fabryce prezentów
 • speech online
 • streaming z dowolnego miejsca
 • konferencja hybrydowa
 • konferencja online
 • sesja Q&A
 • firmowy webinar
 • szkolenie online
 • rekrutacja online
 • pożegnanie szefa online
 • koncert online
Menu