Warsztaty firmowe

Morze pomysłów na warsztaty integracyjne dla firm?

Tak, to nasza specjalność! Wykorzystując doświadczenie szkoleniowe hula teamu, w tym wiedzę o fazach procesu grupowego, zaprojektowaliśmy szereg warsztatów o różnej dynamice i odmiennych formułach. Hula warsztaty integracyjne dla firm prowadzimy zarówno w wersji indoor, jak i outdoor. Warsztaty kreatywne, konstrukcyjne, ruchowe, wiedzowe – do wyboru, do koloru. Tylko do Ciebie należy decyzja, jak będzie bawił się Twój zespół!

Warsztaty firmowe a grupa docelowa

Teoretycznie każde warsztaty dla firm jesteśmy w stanie przeprowadzić dla każdej grupy. Praktycznie lepiej jest dobrze przeanalizować okoliczności i dostosować formę aktywności do oczekiwań, możliwości i kształtu grupy docelowej. Z naszych doświadczeń wynika na przykład, że warsztaty konstrukcyjne mają większą dynamikę w grupach z przewagą mężczyzn, a warsztaty kreatywne dają bardziej spektakularne efekty w grupach, które nie są zmęczone nocnymi lotami.

Warsztaty dla firm
Warsztaty integracyjne dla firm Kraków
Warsztaty dla firm organizacja

Najlepsze warsztaty dla firm w Krakowie

Jeśli kiedykolwiek frapowała Cię kwestia graffiti, na warsztatach streetartowych nie tylko poznasz branżowe ciekawostki, ale przede wszystkim wyżyjesz się artystycznie. Po podziale na kolektywy artystyczne, w których każda osoba otrzyma kawałek przestrzeni, szablony, bezpieczne akcesoria do malowania oraz stroje ochronne, będziecie wspólnie wykonywać krótkie zadania team buildingowe. Dzięki nim pozyskacie dodatkowe materiały artystyczne. Finalnie namalujecie kawałek obrazu, który po połączeniu w całość, ukaże wspólną wizję stworzoną przez Waszą grupę. Nad projektem oraz przeprowadzeniem warsztatów będzie czuwał profesjonalny artysta street artowy.

Natomiast jeśli chcesz poczuć się jak Bob Budowniczy, wybierz zawody konstruowania katapult. Waszym zadaniem będzie stworzenie mobilnych konstrukcji na podobieństwo średniowiecznych katapult. Warsztaty będą podzielone na trzy fazy: pozyskiwania materiałów, gdzie w trakcie dynamicznej rozgrywki zdobywacie potrzebne elementy; budowania, gdy będziecie tworzyć konstrukcję, oraz finalną fazę rozgrywek, gdy maszyny zmierzą się ze sobą w kilku kategoriach (m. in. estetyki, celności, siły uderzenia, zasięgu). Niezbędna będzie współpraca w zespole oraz pomysłowość, ponieważ czas przeznaczony na budowanie jest ograniczony. Dodatkowym elementem, integrującym Wasze zespoły, będzie możliwość handlu pomiędzy drużynami.

Warsztaty kulinarne dla firm to sprawdzona klasyka

Wspólne gotowanie to sprawdzona forma integracji firmowych. W nieformalnej atmosferze uczestnicy przygotowują kilka potraw z wybranego regionu świata. Bezpieczną, lubianą przez większość opcją jest kuchnia włoska. Równie popularną, chociaż bardziej egzotyczną opcję stanowi kuchnia azjatycka, w szczelności tajska. Klasykiem są warsztaty sushi. Dobierając menu na warsztaty kulinarne dla firm, warto pamiętać o opcji wegetariańskiej.

Zajmujemy się także organizacją innych eventów, takich jak gry miejskie czy pikniki firmowe. Zapoznaj się z naszym portfolio i przekonaj się, co możemy dla Ciebie przygotować!

Warsztaty kulinarne dla firm Kraków
Warsztaty integracyjne dla firm
Warsztaty firmowe
Menu