gale i jubileusze

Wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkową oprawę! Zadbamy, by Twój jubileusz był jedyny w swoim rodzaju, a jego atmosfera korespondowała z duchem firmy.

5, 15 lub 50 lat firmy – gala jubileuszowa

Realizując gale firmowe rocznicowe dla czołowych marek polskich i zagranicznych, zdobyliśmy doświadczenie, które gwarantuje sukces także Twojej gali. Wiemy, że ten wieczór musi być idealny w 100%. Oprócz klasycznych formatów jubileuszy tworzymy także eventy hybrydowe, czyli gale, w trakcie których cześć uczestników znajduje się na sali, a część online przed ekranami komputerów.

Organizacja jubileuszu w Krakowie
Organizacja gali promocyjnej, prezentacji produktu

gala promocyjna – wprowadzenie nowości

Debiut nowej usługi? Prezentacja najnowszego modelu samochodu? Fuzja lub przejęcie? Każda z tych okazji wymaga podkreślenia i oprawy event marketingowej, która zwróci uwagę obecnych i przyszłych klientów.

gala wręczenia nagród

Godne uhonorowanie pracowników, dystrybutorów lub klientów może wzmocnić relacje biznesowe na lata. Dzięki dynamicznej oprawie audiowizualnej, nietuzinkowemu prowadzącemu i zaskakującemu programowi artystycznemu, taka gala może być przełomem w biznesowej współpracy.

Gale firmowe, wręczenia nagród
Menu