Bezpieczne i ekscytujące integracje outdoor to alternatywa dla typowych rozwiązań team buildingowych

Integracje outdoor to propozycja dla fanów mocnych wrażeń i podniesionej adrenaliny. W budowaniu więzi i silnej determinacji w zespole sprawdzą się zarówno klasyczne rozwiązania team buildingowe takie jak airsoft, paintball, survival, off road, wspinaczka, ale i propozycje bardziej ekstremalne, takie jak np. nurkowanie, zjazdy na linach czy wspinaczka po lodospadzie. W hula ofercie znajdziesz także niecodzienną propozycję „Urban Survivalu”, a także terenowe gry integracyjne, m.in. „Poligon Superbohaterów” lub wojskową „Operację Bór”, które stanowią najbardziej rozpoznawalne i lubiane programy integracyjne, które możesz z nami zrealizować w ramach team buildingu outdoor. To wszystko łączy się ściśle z hulaszczą wizją, myśleniem oraz pasją do przeżywania wyjątkowych chwil. Dbamy o dodatkowe atrakcje i sprzęt, które pomogą Ci z powodzeniem oddać się żywym emocjom. Hula eksperci dopilnują Twojego bezpieczeństwa – aby dobra zabawa była rozrywką w pełni kontrolowaną i bezpieczną.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i nawet niepogoda nie jest w stanie pokrzyżować nam planów. Deszcz sprawi jedynie, że nasz outdoor – w pelerynach, błocie czy deszczu – będzie jeszcze bardziej ekscytujący i autentyczny.

Nasz konik, czyli urban survival

W hula ofercie znajduje się coś bardzo wyjątkowego i rzadkiego, a mianowicie Urban Survival. Wiemy, że to pozycja, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Wydaje Ci się, że survival dotyczy osób, które znalazły się w ekstremalnych warunkach? Przecież miasto to nie pustynia… Problem polega na tym, że jesteśmy przyzwyczajeni tylko do sprzyjających okolicznościach. Woda? Leci z kranu. Pożywienie? Kupujesz w sklepie. Sytuacja zagrożenia życia? Przyjedzie karetka lub straż pożarna. Kontakt ze światem? Smartfon, laptop i dostęp do Internetu. Wydaje Ci się, że możesz wszystko, bo żyjesz w działającym społeczeństwie i masz pieniądze. A co jeśli ktoś pozbawi Cię jednego z elementów Twojego wygodnego życia? Poradzisz sobie? Możesz to sprawdzić podczas „Urban Survivalu”. Pamiętaj jednak: bez wsparcia Twojego zespołu może Ci się nie udać.
W trakcie „Urban Survivalu” poznasz prawdziwych komandosów, którzy wprowadzą Cię do świata, o którym na co dzień nie myślisz. Spróbujesz ucieczki przez okno biurowca, gaszenia płonącego samochodu, zarządzania akcją ratunkową, a także dowiesz się, jak spakować plecak ucieczkowy. W zależności od ilości czasu program może trwać trzy godziny, albo dwa dni. Ilość punktów programu determinowana jest przez budżet, który chcesz przeznaczyć na integrację i poziom atrakcji. Jeśli zjazd na linach to za duże wyzwanie, nie ma problemu. W „Urban Survival” możemy włączyć więcej części teoretycznych, stacjonarnych i mniej ekstremalnych. Z chęcią porozmawiamy z Tobą o szczegółach i możliwościach. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 12 307 77 00.

Firmowy off road w okolicy jury

Off road, czyli rodzaj sportu motorowego, który polega na jeździe po nieutwardzonych drogach. Kojarzy się głównie z samochodami terenowymi, ale tak naprawdę można go uprawiać również na quadach, skuterach śnieżnych czy motocyklach crossowych. Jeździć można praktycznie wszędzie: od lasów i gór, przez kamieniołomy i wąwozy, aż po poligony i specjalnie przygotowane tory. Nasza hula przygoda rozpoczyna się w okolicach Jury-Krakowsko Częstochowskiej. Jazdy odbywają się po nieużytkach, tak więc przyjdzie Ci się zmierzyć z naturalnymi przeszkodami, a nie tymi przygotowanymi na potrzeby off roadu dla firm. Teren jest wyjątkowo atrakcyjny – doliny, wyżyny, błoto po kolana, pustynie, leśne ścieżki, kamienie, przeprawa przez rwącą rzekę. Obszar jest na tyle urozmaicony, że każdy kierowca będzie zadowolony. Skalę trudności dobierzemy indywidualnie – uzależniona będzie od długości trasy, umiejętności oraz preferencji uczestników. Dodatkową atrakcję może stanowić zjazd tyrolski realizowany w okolicach Krakowa – wyrzut endorfin gwarantowany!

Szukasz spokojniejszej formy integracji, lub rozwiązań indoor? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Off road dla firm
Urban survival od Hula Events
Organizacja wyjazdów integracyjnych outdoor
Menu