o nas

Team building w Krakowie i okolicach

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Chętne damy się poznać w trakcie niezobowiązującego spotkania przy aromatycznej kawie lub chińskiej herbacie. A tymczasem kilka informacji na początek:

Eventy to nasz żywioł a zarazem codzienność zawodowa. Mamy setki pomysłów, a organizacja eventów to nasza pasja. Zawsze dajemy z siebie wszystko. Pracujemy w zespole, w którym każdy jest odpowiedzialny za dany temat i jest w nim najlepszy, np. technik specjalista od streamingu, projektant gier miejskich, speaker sportowy, itp. Współpraca z nami to 100% spełnionych obietnic i wysoka staranność wykonania. Zwracamy uwagę na każdy, nawet najmniejszy, szczegół. Dodatkowo posiadamy spore zaplecze marketingowe, co sprawia, że wydarzenia realizowane przez hula zespół są unikatowe. Hula Events jest marką MORE&BETTER sp. z o. o.

hula eventy są:

bezpieczne

01

wszechstronność

Jesteśmy ludźmi o renesansowym podejściu…

02

działanie

…zawsze gotowymi do podejmowania wyzwań.

03

parametryzacja

Dbamy o realizację celów eventowych…

04

well-being

…przy zachowaniu świetnej atmosfery współpracy!

1
lat na rynku
1
zrealizowanych wydarzeń
1
klientów korporacyjnych
1
numer 1 w obsłudze grup biznesowych

zrealizowane projekty

Organizacja jubileuszu w Krakowie

gale i jubileusze

z hula events
Wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkową oprawę! Zadbamy, by Twój jubileusz był jedyny w swoim rodzaju,…
akcje promocyjne, hostessy, promocje, akcje uliczne, samplingi

akcje promocyjne

z hula events
Wypromujemy wszystko, co zechcesz. Zrobimy to w sposób skuteczny i w założonym budżecie.
Team building w Krakowie i okolicach

team building

z hula events
Efektywne zespoły zasługują na nagrodę! Zobacz, jakie formy teamowej integracji możemy Ci zaproponować.

zaufali nam:

partnerzy:

Jeśli zastanawiasz się, jak żyjemy w czasach covidowej posuchy eventowej, to śpieszymy z informacją, że programy pomocowe działają całkiem nieźle i udało nam się skorzystać między innymi z Subwencji Finansowej PFR (zarówno 1.0, jak i 2.0), a także z Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej.

Szczegóły:
MORE&BETTER sp. z o.o. uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości “Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Otrzymaliśmy grant w wysokości: 18000 PLN

Menu