Współpraca

Współpraca z Hula Events – korzyści

Doradca eventowy

Przed przystąpieniem do realizacji projektu proponujemy Państwu bezpłatną konsultację z profesjonalnym organizatorem wydarzeń. Nasz przedstawiciel, po poznaniu Państwa potrzeb, zaproponuje odpowiednią formę eventu. Ponadto pracownik Hula Events przygotuje najkorzystniejszą ofertę uwzględniając Państwa możliwości budżetowe.

100% zrealizowanych obietnic

Mierzymy siły na zamiary. Nasze deklaracje mają wagę gwarancji. Otrzymują Państwo dokładnie to, co wspólnie uzgodnimy.

Reklama wydarzenia

Posiadamy obszerne doświadczenie z zakresu marketingu. Nasza wiedza i umiejętności pozwolą skutecznie wypromować Państwa eventu. Na co dzień współpracujemy z copywriterami, grafikami komputerowymi i informatykami odpowiedzialnymi za promocje w internecie oraz tworzenie aplikacji marketingowych. Dzięki naszym działaniom Państwa wydarzenie na pewno odniesie promocyjny sukces.

Materiały marketingowe z eventu

Zdjęcia i filmy wykonywane w czasie wydarzeń to świetna forma promocji. W ramach współpracy gwarantujemy przygotowanie i obróbkę profesjonalnych materiałów, które w przyszłości mogą zostać użyte do promocji Państwa firmy.

Zawsze na bieżąco

W trakcie przygotowywania wydarzenia zależy nam na skutecznej komunikacji. Dlatego będą mieli Państwo możliwość śledzenia przebiegu całego projektu dzięki raportowaniu oraz monitorowaniu postępów w programie Asana, służącemu do zarządzania projektami.

Dbałość o detale i nawigowanie uwagą gości.

Szczegóły budują atmosferę, a dbałość o czas i kierowanie zainteresowaniem gości sprawiają, że wydarzenie toczy się zgodnie z planem oraz na długo pozostaje w pamięci uczestników.

Raport poeventowy

Państwa współpraca z Hula Events nie kończy się w dniu zakończenia eventu. Po każdym wydarzeniu przygotujemy dla Państwa pełen raport zawierający podsumowanie całego wydarzenia. W analizie uwzględnimy promocję wydarzenia jak i sam jego przebieg. Zaproponujemy także kolejne wydarzenia, które mogą posłużyć do realizacji Państwa celów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji Hula Events!