terenowe

Terenowa gra integracyjna promuje zdrowy styl życia i integruje zespół.

Istnieje wiele sposobów walki ze stresem, rutyną i zmęczeniem: górska wycieczka, jazda na quadzie, wspinaczka, paintball, strzelanie z łuku, nurkowanie czy skok na bungee. Czemu by nie połączyć kilku z nich w jedno wydarzenie oparte o spójną fabułę? Dobrze zorganizowana gra terenowa zapewni uczestnikom potężną dawkę pozytywnych emocji, a wysiłek fizyczny wzbudzi poczucie satysfakcji i wywoła uśmiech na twarzy.

integracyjna gra poligon superbohaterów

gra terenowa na Jaworzynie

Gry terenowe pozwalają zżyć się pracownikom, co wpływa pozytywnie na późniejszą współpracę w firmie. Dzięki dobrze skonstruowanemu silnikowi gry, cała rozgrywka przebiegnie zgodnie z planem. Gra będzie dostosowana do możliwości fizycznych uczestników, tak by każdy mógł w niej brać udział i dobrze się bawić. Zabawa w trakcie gry terenowej to niesamowita podróż pełna wyjątkowych wrażeń, które pozostaną w pamięci na długie lata.

terenowa gra integracyjna

gra terenowa

Propozycje gier terenowych od Hula Events:

Poligon Superbohaterów

Black Out

Bitwa o las

Leśne igrzyska

Uzyskanie zdatnej wody

integracja firmowa

Nasi klienci często pytają, czy uczestnicy poradzą sobie kondycyjnie oraz jak powinni się przygotować do udziału w grze terenowej. Dlatego stworzyliśmy artykuł, w kórym zawarte sa odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: Poradnik – jak przygotować się do terenowej gry integracyjnej?

Nauka polowania

gra integracyjna

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej o grach terenowych?
Zapraszamy do kontaktu z Hula Events: 534 193 067 lub kontakt@hulaevents.pl