szkoleniowe

Dobra gra szkoleniowa działa szybko i skutecznie

Chcesz zwiększyć sprzedaż, masz problemy z nietypowymi klientami lub chcesz podnieść jakoś obsługi w firmie? Odpowiednio dobrana gra szkoleniowa może być odpowiedzią na te wyzwania. Szkolenia są jedną z najbardziej efektywnych form rozwoju pracowników. Przekazywanie wiedzy połączone z ćwiczeniami praktycznymi sprawdza się, jako skuteczna forma kształcenia. Gra szkoleniowa jest nowoczesnym i angażującym narzędziem doszkalania członków zespołu. Odpowiednie metody szkoleniowe, burza mózgów, praca w grupie, improwizowane scenki, praca z kamerą to tylko niektóre z propozycji zespołu Hula Events. Całość zostanie przygotowana i przeprowadzona przez profesjonalnego trenera, dla którego grywalizacja jest codziennością. Trener na podstawie badania potrzeb wybierze tematy, które warto przedstawić grupie. Gry szkoleniowe organizujemy zarówno w siedzibach klientów, jak i w formie wyjazdowej w atrakcyjnych obiektach turystycznych.

Sklejanie modeli

gra szkoleniowa

Gra szkoleniowa może być wykorzystana jako nietypowa forma szkolenia produktowego. W ramach realizacji, które mieliśmy przyjemność prowadzić, dla jednego z klientów zaprojektowaliśmy i przeprowadziliśmy grę szkoleniową, angażującą ponad dwunastu różnych dostawców szerokiego asortymentu. Dzięki doświadczeniu i ścisłej współpracy opracowaliśmy scenariusz, który wzbudził ogromne zainteresowanie branży i został wyróżniony w artykule czołowego pisma branży klienta.

Jeśli chcesz się przekonać, co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy, zadzwoń: 728 77 37 37 i porozmawiaj bezpośrednio z trenerem, tworzącym gry.

Jeśli szukasz gry stricte integracyjnej, zajrzyj tutaj:

integracyjne