DJ

Sprawdzony DJ na imprezę integracyjną

DJ wielbiciel oldies, popularny rezydent krakowskich klubów, a może szalony latino lover?

Optymalny wybór osoby grającej na imprezie powinien być oparty o charakter eventu i gust muzyczny publiczności.

W Hula Events pracują zarówno DJ-e, lubiący nowoczesne brzmienia klubowe, jak i ci preferujący bardziej tradycyjne kompozycje. W zależności od upodobań muzycznych jesteśmy w stanie zaproponować jednego z pięciu, doświadczonych grających, którzy dbają o muzykę na naszych imprezach. Na specjalne życzenie możemy także zaproponować bardzo znane nazwisko ze świata muzycznego (co za tym idzie usłlugę z górnej półki cenowej).
Każdy z muzyków rozumie swoja rolę na wydarzeniu i skupia się na swojej pracy. Zespół Hula Events nie korzysta z telefonów komórkowych w trakcie grania, ani nie wychodzi co chwila na papierosa. Grający wykazują się wysoką kultura osobistą i zawsze są otwarci na potrzeby publiczności.

brak odpowiedzi na maile

Rozumiemy, że goście uwielbiają się bawić do muzyki, którą znają i dopasowujemy kawałki do preferencji tańczących. W zależności od wcześniejszych ustaleń gramy lub bezwzględnie nie gramy disco polo. Istnieje możliwość uzupełnienia listy granych utworów o ulubione kawałki zespołu lub państwa młodych, dzięki czemu impreza nabiera indywidualnego charakteru. Można także przygotować listę utworów, których na pewno nie zostaną zagrane.

Kadra, która gra na imprezach Hula Events, ma duże doświadczenie i potrafi sprawnie rozwiązywać sytuacje, gdy podchmieleni goście oczekują innego rodzaju muzyki niż ten ustalony pierwotnie. Oczywiście to czy DJ zagra kawałki zamawiane przez publiczność, czy będzie trzymał się założeń pierwotnych, zawsze zależy od klienta.

Sprawdzony DJ na imprezę od Hula Events to gwarancja udanej zabawy.

Niezależnie, czy szukasz osoby na imprezę integracyjną, wesele lub spotkanie w gronie przyjaciół, zadzwoń, aby wynająć DJ-a: 534 193 067

Cena usługi jest uzależniona od długości imprezy, miejsca, terminu i nazwiska muzyka, który ma na niej zagrać. Propozycję przygotowujemy w maksymalnie 24 godziny od otrzymania zapytania.

Oprócz usługi dj’skiej oferujemy wynajem profesjonalnego nagłośnienia i oświetlenia oraz kompleksową pomoc w organizacji każdej imprezy.